02128014060
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Özel Tasarım Kapılar

Anasayfa » Özel Tasarım Kapılar

ÖZEL TASARIM KAPI

Belirli tasarımda kapıları her noktada görmek mümkündür. Genel olarak bakıldığında bir evde görülen çelik kapı farklı birçok evde de gözünüze çarpabilir. Seri üretim olarak üretilen bu kapılar genel olarak tek bir tasarım üzerinden ve basmakalıp noktalarda üretilmektedir. Güvenlik anlamında üst düzey olarak üretilen bu kapılara ek olarak istediğiniz özel tasarımları da kapılara eklemek artık oldukça mümkün. Özel tasarım kapı, istekleriniz doğrultusunda yapılan ve tamamen sizin tasarımlarına yönelik bir üretim aşamasından geçen kapı sistemleridir. Malzeme kullanımından, desen kullanımına kadar tamamen kişilerin karar verdiği özel tasarım kapı sistemlerinde giriş kapısı ise gerekli tüm yalıtım ve güvenlik önlemleri eklenerek çalışma yapılmaktadır.

Bir iş yeri açtığınızda ya da evinizdeki kapıların tasarıma uymadığını düşündüğünüzde özel tasarım kapılar sizler için önemli bir noktada yer alacaktır. Şirketinizi ya da evinizi yansıtacak olan bir tasarım ile farklı bir kapılara sahip olabilirsiniz. Bunun için ilk olarak nasıl bir kapı istediğinizi bilmeniz önemlidir. Özel tasarım kapılar için gerekli olan bilgiler özellikle;

  • Kapının rengi,
  • Kapı için kullanılması istenen malzeme,
  • Kapıda kullanılacak desen,
  • Kapının kullanılacağı alan

Tüm bu özelliklere ek olarak, özel tasarım kapı sistemlerinde her nokta da sizin kararınız geçerli olacaktır. Oluşturacağınız tasarım kapsamında kapı kolundan, çerçevesine kadar tamamen sizlerin tercihi ile üretim sağlanacaktır.

Özel tasarım kapı üretimleri iç kapı ve dış kapı olarak farklı şekillerde üretilebilir. Özel tasarım kapılarda yalnızca tasarım etkili olmamaktadır. Dış kapı için özel bir tasarım yapılmasını istediğinizde, kapınızın güvenlik önlemlerini artıracak çalışmalar yapabilirsiniz. Bu noktada eklemek istediğiniz tüm işlemler özel tasarıma girmekle birlikte sizin istekleriniz doğrultusunda yapılacaktır. Özellikle villa kapısı için oldukça fazla talep alınan özel tasarım kapılar artık birçok nokta da kişilerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Tasarım odaklı dizayn edilmiş bir iş yeri bu noktalarda öncelikli gelmektedir. Tasarımın bütününü oluşturan ve yapısı, tasarımı ile dikkat çeken kapılar bu nedenle iş yerlerinde özel bir şekilde ayarlanmaktadır. Tüm özel kapı üretimlerinde kişilerin isteklerine ek olarak en kaliteli malzeme kullanımları yapılmaktadır.