02128014060
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Villa Giriş Kapıları

Anasayfa » Villa Giriş Kapıları

VİLLA KAPISI

Kapılar her yapı için farklı şekillerde tasarlanmakta ve üretilmektedir. Villa gibi yapılar için de özel kapı sistemleri bulunmaktadır. Kıymetli yatırımlar kategorisi içerisinde yer alan villalar, güvenlik anlamında üst düzey bir güvenlikle donatılan kapı sistemlerine sahip olmaları gerekmektedir. Bu noktada villa kapısı için bütünlüğü bozmayan, estetikten ödün vermeyen ve güvenlik açısından donatılmış kapı sistemleri üretilmektedir. Bu sayede villa yapıları için koruma düzeyi belirli bir noktaya getirilmektedir. Villa kapısı sistemleri dış taraftan bakıldığında oldukça estetik bir tasarıma sahip olsa da üretildiği malzemeler ve koruma özellikleri ile iç taraftan donatılmışlardır.

Villa kapısı, normal yapılarda kullanılan kapılardan daha farklı yapıdadır. Normal kapılar gibi çelik kapı formunda yapılsa da villa yapısına ve yapı içerisinde kullanılan malzemelere göre dayanıklılığı artırılmaktadır. Yalıtım sistemleri ile kış aylarında ev içerisini sıcak, yaz aslarında ev içerisini serin tutacak bir sistemle donatılmıştır. Bu sayede villa kapısı dış darbelere karşı dayanıklı bir oluşum gösterirken, yalıtım sistemleri ile de ev içerisinde gereken havayı sağlar.

Normal kapı sistemlerine göre villa kapısı daha geniş prosedürlerde üretilmektedir. Bu durumda genel olarak isteye bağlı şekilde üretim sağlanır. Kişiler villa kapısı için üç parçalı ya da iki parçalı üretim istiyorlarsa buna göre bir kapı oluşumu yapılır. Tasarım anlamında da villa kapısı için özel bir tasarım seçimi mümkündür. Villa kapısı her açıdan evin bütünlüğünü korumak üzere yapılır.

Villa kapısı güvenlik önlemleri açısından doğru ölülerle çalışıldığı takdirde oldukça etkili bir iş çıkarmaktadır. Bu nedenle kapı siparişlerinde doğru ölçülerin verilmesi oldukça büyük önem taşır. Tasarım anlamında işlevselliğe ve güvenlik önlemlerine bağlı olarak farklı tasarımlar eklemek mümkündür. Çelik yapı üzerinde çoğunlukla cam malzeme kullanımı, ferforje çalışmaları yapılması gibi işlemler yapılmaktadır. Tüm kapı üretimlerinde olduğu gibi villa kapısı üretimden son aşamaya kadar gerekli olan tüm güvenlik, yalıtım ve tasarım anlamındaki kontrollerden geçerek kişilere ulaştırılır. Bu noktada tüm malzemeler A kalite malzemeler kullanılarak yapılmakta ve olası her türlü ihtimale karşı kontrolleri sağlanmaktadır.