02128014060
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Alarm Sistemleri

Anasayfa » Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri evinizde ve işyerinizde olmadığınız zamanlarda özel alanlarınızı koruyan güvenlik sistemidir. Kablolu ve kablosuz, aylık ödemeli, ödemesiz olarak gruplara ayrılır. Aylık ödemeli ve kameralı cep telefonundan takip edebileceğiniz, Kale Alarm sistemleri için firmamızla iletişime geçip, ücretsiz fiyat ve keşif alabilirsiniz.

Aylık ödemesiz kablolu alarm sistemleri için Desi Alarm ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Örneğin 10.katta oturuyorsunuz, hırsızın pencereden ve balkondan girme imkanı yok ise bu durumda Desi Midline ürününü tercih edip, aylık ödeme yapmadan düşük maliyet ile alarm sistemini evinize kurdurabilirsiniz. Bu üründe, daire kapınızın dışına bir siren, kapıya bir adet manyetik kontak ve 2 adet kumanda verilmektedir.

Kale Alarm

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

Onu ne kadar yalnız bırakıyorsunuz?

Bazen yalnız bıraktığınız ocağınızdaki yemeğiniz, salonunuzdaki köpeğiniz, beşiğinde yatan bebeğiniz ya da evinizin kendisi bile olabilir. Biz her an her yerde, aklınızın rahat etmesini sağlayacak hizmet ve sistemlerimizle sizin için varız. Siz yoksanız, biz varız.

EV ALARM SİSTEMLERİ

​​Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişiler tarafından korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Kale Alarm ile artık çok kolay!

Kale Alarm ile evinizi hırsızlık gi​bi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.

Ücretsiz keşif sonrasında konutun/ iş yerinin yapısına göre belirl​enen alarm sistemi her bir mekân için farklılık gösterebilir.

Alarm sistemi, abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir.​

Kablolu Alarm Sistemi

Kablolu alarm sisteminde manyetik kontak, hareket dedektörü, harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolar yardımı ile bağlanmaktadır. Ayrıca sigorta kutusundan panel kutusuna elektrik kablosu çekildiği gibi alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak alarm sisteminin çalışması sağlanır.

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sisteminde manyetik kontağın ve hareket dedektörünün alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Genellikle estetik kaygısı olan abonelerimiz tarafından tercih edilmektedir.​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​

İş Yeri Alarm​​ Sistemleri

​​Ülkemizde iş yerlerinde yaşanan hırsızlık ve soygun oranları sürekli artış göstermektedir. İş yeri güvenliğini tam koruma (Kapı / Kasa / Alarm üçgeni) ile güvenlik altına alan Kale Alarm, kapı ve kilitteki 63 yıllık tecrübesinden sonra güvenlik anlayışına alarm sistemleri ile yepyeni bir boyut kazandırıyor!

İş Yeri Alarm Sistemleri

Kale Alarm iş yerinizi sadece hırsızlardan korumak ile kalmayacak, yangın, gaz kaçağı, panik ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da; emniyet, itfaiye ve ambulansın iş yerinize yönlendirilmesini sağlayarak erken müdahale sağlanmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca alarm sistemi sayesinde iş yeri giriş ve çıkış (açılış ve kapanış) saatlerini kolayca takip edebilir, raporlamalarını düzenli şekilde alabilirsiniz. Çalışanlarınızın işten ayrılması durumunda şifrelerini iptal ederek iş yeri güvenliğinizi tam olarak sağlayabilirsiniz.

İş yeri alarm sistemi abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir.

Kablolu Alarm Sistemi

Kablolu alarm sisteminde manyetik kontak, hareket dedektörü, harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolar yardımı ile bağlanmaktadır. Ayrıca sigorta kutusundan panel kutusuna elektrik kablosu çekildiği gibi alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak alarm sisteminin çalışması sağlanır.

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sisteminde manyetik kontağın ve hareket dedektörünün alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Genellikle estetik kaygısı olan abonelerimiz tarafından tercih edilmektedir.​​​​​​

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BİZE ULAŞIN

Yale Alarm

Yale akıllı güvenlik cihazları serisi ile evinizi koruyun, izleyin ve kontrol edin. İster Akıllı Kapı Kilidi, Akıllı Alarm veya Dijital Kapı Dürbünü olsun, Yale Smart Living serisi mevcut ürünleri ile ev güvenliğinizin kontrolünü size bırakır.

Yale Smart Living serisi, bağımsız ürünler olarak ve Yale Smart Home uygulamasıile bağlantılı olarak mevcuttur.

Yale Home Uygulaması ile evinizi kontrol edin

Eviniz için akıllı geçiş kontrolü, akıllı uyarılar ve güvenli teknoloji içinizi rahatlatacak. Evinizin güvenli olup olmadığı, alarmın kurulu olup olmadığı veya anahtarlarınızı kaybedip kaybetmediğiniz hakkında endişelenmeyin.

Evinize birinin girmesini sağlamak için alarmı kapatırken kapınızın kilidi de açılır. Hepsi uygulamanız sayesinde gerçekleşir,

akıllı ve kolaydır!

Akıllı Alarmlar

Yale akıllı ev alarmları, Yale Smart Living uygulaması ile dünyanın her yerinden sisteminizi kurmanızı ve kapatmanızı sağlar.

Akıllı Kapı Kilitleri

Akıllı evin yolu akıllı kapıdan geçer. Uygulama, şifre veya anahtar etiketi ile kapınızı açın. İçeri kimin girdiği veya çıktığı ile ilgili bildirim alın.

IP Kameralar

Yale IP-kamera serisi, Smart Living kamera uygulaması ile sadece bir tuşa dokunarak evinizi kontrol etme imkanı sunar.

Whatsapp
Fatih UYSAL
Fatih UYSAL
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1