02128014060
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bahçeşehir Esenkent Pronet Alarm Merkezi

10 Temmuz 2019
300 kez görüntülendi

Evinize izinsiz giriş tehlikesi olduğu anda Pronet Alarm Sistemi tehlikeyi algılar, harici ve dahili sirenler devreye girer.

Çıkardıkları 100 desibellik ses ile tüm çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşır.

Ek olarak, Görüntülü Hareket Dedektörü sayesinde olayın görüntüsünü saniyeler içerisinde telefonunuza iletir.

Bu alarm sinyali, anında Alarm Haber Alma Merkezi’ne iletilir. Eğer kullanıcı isterse, Görüntülü Hareket Dedektörü’nün çektiği olay anının görüntüleri de, Alarm Haber Alma Merkezi’ne iletilir ve alarm durumunun görüntülü kontrolü yapılır.

Alarm sinyali Pronet’e ulaştıktan ortalama 10 saniye içerisinde Pronet size ulaşamazsa yakınlarınızı arayarak tehlikeyi teyit eder ve gerekli ise emniyet güçlerinin adresinize yönlendirilmesini sağlar.

Adres bilginiz sistemde kayıtlı olduğu için bu yönlendirme hızla yapılır

İşletmeniz Pronet ile Güvende

Aralarında dünyaca tanınmış markaların da bulunduğu Türkiye’nin önde gelen birçok kurumuna, 21

yıllık tecrübemizi, yenilikçi hizmet anlayışımız ve alanında uzman güvenlik kadromuzla birleştirerek,

sizlere kurumsal güvenliğiniz için gerekli olan tüm faaliyetlerde çözüm ve hizmet sağlıyoruz.

 

Alarm Sistemleri

Kurumlara yönelik sunduğumuz alarm sistemi çözümlerimiz ile hali hazırda Türkiye’nin önde gelen birçok kurumuna hizmet vermekteyiz. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı bankalar, bu bankalara bağlı şube ve ATM’ler, Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri yer almaktadır.

Kurumsal çözümlerimiz bir proje mantığı ile ele alınır. Kuruma özel atanan proje yöneticileri ile beklenen yüksek hizmet seviyesi sağlanır. Yaygın teknik servis ağımız ile Türkiye’nin her yerinde yüksek kalitede kurulum, bakım ve servis hizmetleri sunarız.

7 gün, 24 saat kesintisiz hizmet sunan Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz, alarm durumlarında polis, itfaiye, ambulans ile temas kurup, anında harekete geçirerek olay yerine acil müdahale sağlar. Alarm Haber Alma Merkezimiz aynı zamanda, alarm sistemleri hakkında her türlü desteği verebilen, her soruyu yanıtlayan bir çağrı merkezi işlevi de görür.

BAHÇEŞEHİR ESENKENT BÖLGESİNDE BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

0212 801 40 60 FATİH BEY

Whatsapp
Fatih UYSAL
Fatih UYSAL
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1