02128014060
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenkent Çelik Kapı

05 Nisan 2020
280 kez görüntülendi

Esenkent Çelik Kapı satış ve montaj hizmeti veren firmamız 1999 dan bu güne profesyonelliğinden taviz vermeden hizmet vermektedir.

Çelik kapı sektöründe yenilikler ile karşınıza çıkan Uysal Anahtar Kapı Çözümleri istediğiniz tasarımda çelik kapıları size sunar.

Çelik Kapı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Uysal Anahtar Kapı Çözümleri , alınacak kapının güvenliğinin bağımsız kuruluşlar tarafından test edilmiş olmasına, kilidin oturacağı bölgenin sağlamlığına, kapı menteşesinin ayarlanabilir olmasına, çift contalama sistemi ile kolayca kapanmasına ve kapının modüler olması gerektiğine dikkat çekti.

Bir çelik kapıda kullanılan kilidin sağlam olmasının kilidin oturacağı bölgenin de sağlamlığıyla orantılı olduğunu aktaran Pekgüzel, “Örneğin, temeli sağlam olmayan bir binanın üzerine çıkılacak katlar ne kadar dayanıklı olursa olsun en ufak bir sarsıntıda yıkılma tehlikesi vardır. Çelik kapının temeli kilidin oturacağı bölgedir. Kilit için yeterince dayanıklı bir bölge sunamayan çelik kapılar, en sağlam kilit kullanılsa bile kolayca açılır.

Bu nedenle hırsızlığa karşı anahtarın girdiği bölgenin erişilmezliği sağlanmalıdır. Çelik kapılarda bu bölgeyi koruyan bir rozet sistemi bulunur. Bu rozet sistemin keskiyle yerinden çıkarılmayacak sağlamlıkta olması gerekir. Öte yandan kapı menteşesi ayarlanabilir olmalıdır. Bu özelliğe sahip kapılar içinde bulundukları binanın her türlü esnemesine ve zeminin oturmasına karşı kolayca ayarlanarak eski haline getirilir. Kaynaklı sabit menteşeli çelik kapılar, bu özelliğe sahip değildir.”

İyi bir çelik kapının evinize sadece güvenlik değil aynı zamanda estetik değer ve prestij katacağını unutmayın. Güvenliğin yanında görselliğin de önemli olduğu bir gerçektir. Evinizin ilk görünen yeri dış kapısıdır. Ve dış kapınızın görünümü, karakteriniz hakkında ipuçları verir” 

Modüler çelik kapıların dış kaplamaları dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Böylece kapıyı komple değiştirmeden, evinize her hangi bir zarar vermeden görünüşünü farklılaştırabilirsiniz. Ayrıca çelik kapı aldığınız şirketin satış sonrası tam ve sorunsuz destek verdiğinden emin olmalısınız.

Whatsapp
Fatih UYSAL
Fatih UYSAL
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1