02128014060
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kale Elektromanyetik Kilit (250KG)

19 Kasım 2018
510 kez görüntülendi

Kale Elektromanyetik Kilit (250KG) Tutma kapasiteli aluminyum cam kapı demir kapı yangın kapılarında kullanılabilir 

Özellikle şirket kapılarına takılan manyetik ve elektronik kapı kilitleri ile şirket içinde ki geçişler daha güvenli ve takip edilebilir bir duruma gelmiştir.

Elektronik kapı kilitleri, onları tetikleyen parmak izi, kartlı, şifreli ya da yüz okuma sistemleri ile kullanılır. Cihazlarda kayıtlı olan kişiler cihaza giriş yaptığında kilide bir tetik gider ve kapı serbest kalır.

Kapı kilitleri offline olarak tetiklenebileceği gibi, üzerinde ki cihazların online çalışan programlar ile haberleştirilmesi ile, yetkiye göre de tetiklenebilir.

Program tarafından izin verilen kişiler kilide bağlanan cihaza giriş yaptığında cihaz o kilidi serbest bırakacak olan tetiği verir.

Standart kapıların dışında, cam kapılar için de mıknatıslı kapı kilitleri kullanılabilir. Mıknatıslı kapı kilitleri sürekli olarak elektrik alırlar ve elektrik kesildiğinde kapıyı serbest bırakırlar. Bu kilitler çok ciddi ağırlıklara dayanabilirler. 

Kapı kilitlerinin elektronik olması, çok daha hızlı çalışan ve çok daha güvenlik çalışan bir sistem sağlamakla birlikte, yazılımlar tarafından takip edilebilen ve yetkilendirilebilen bir geçiş sunarlar

KD 050/70-100
  
KAPI İZLEME MONİTÖRÜVar
LED GÖSTERGEVar
VOLTAJ12-24 VDC
AKIM12 VDC-500 mA
24 VDC-250 mA
ÇEKME GÜCÜ250 kg
MANYETİK KİLİTU253xG48xD26mm
MIKNATIS YÜZEYİU185xG38xD12mm
Satın Almak İçin Tıklayın
Whatsapp
Fatih UYSAL
Fatih UYSAL
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1