02128014060
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Multlock Code-It Kapı Kolu

12 Mayıs 2018
640 kez görüntülendi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

 

Multlock Code-It Kapı Kolu   Ofis kapılarında  en büyük özelligi anahtar gerektirmeksizin güvenlik saglamasıdır.

 

Multlock Code-It Kapı Kolu 88128RE10072

✓ özel mekanlarınıza gizli şifre ile giriş

✓ 2 kullanım modu otomatik kilitleme:herhangi bir anahtara gerek duymadan sadece kapıyı kaparatak kilitleme

✓ manule kilitleme: sadece tuş ile kilitleme

✓ kolay kullanım 4-6 haneli şifreleme ile evde ofiste iç mekanlarda kullanım

✓ sık kullanım için kolay kullanım

✓  kapı istenirse tek taraftan kilitlenebilir sadece özel giriş izinleri için

 

Multlock Code-It Kapı Kolu 88128RE10072

Herhangi bir zamanda iş yerinize hırsızlar girebilir. Deneyimli hırsızlar, profesyonel ekipmanları, bilgileri, fikri mülkiyeti veya diğer değerli şeyleri çalmak için çalışanların kahve almak, toplantıya girmek tuvalete gitmek ve yemek arası gibi kısa süreliğine ofiste olmamalarından faydalanırlar.

Code-It®, Mul-T-Lock’un, ortaya çıkabilecek bu gibi durumları basit ve etkin bir şekilde engelleyen bir yenilikçi çözüm olan elektronik güvenlik kapı koludur. Code-It kapı kolunda, yalnızca doğru kişisel kod ile çalıştırılabilen dahili bir elektronik kilitleme mekanizması bulunmaktadır. Code-It ayrıca içerden kolları bulunan pencereler için ve ayrıca balkon ve teras kapıları için kilitleme çözümlerine sahiptir. Otomatik ve kolay kilitleme ile kullanıcılar mallarının her zaman güvende kaldığından emin olabilirler.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Multlock Code-It nedir?    

Code-It inovatif elektomekanik bir kilitleme sistemidir ve  tuş takımının sapından gömülü olduğu bir pencere kitleme aygıtıdır. Kapıların veya pencerelerin kilidini açmak için, kullanıcıların eşsiz personal kodunda bir anahtara ihtiyacı vardır

Multlock Code-It neden bir kapı veya pencere için kullanılıyor?        

Code-It uygun, basit bir güvenlik sağlar. Kullanması o kadar kolaydır ki odadan kısa bir sürede ayrılsalar bile kullanıcılara odaların ve pencerelerin kilitli kalmasını sağlayarak güvenliğin sürdürülmesini sağlar.

Code-It ‘ in ana özellikleri ve faydaları nelerdir?     

Basitliği ve uygunluğu Code-It’i ofisinizde kliniğinizde veya evinizde güvenliği artırmak için tercih edilen bir kilit çözümü olmuştur Kurulumu ve kullanımı kolaydır ve kilit modu , pasaj modu ve ses belirtimleri gibi ayarlanabilir seçenekleri barındırmaktadır (manuel veya otomatik)

Yönetici Kodu nedir?  

TYönetici Kodu Code-It’ in ayarlarını düzenlemek ve yönetmek için ‘sistem yönetimi’ tarafından kullanılan bir koddur. Bu kod kapıya kurulan Code-It den önce olarak girilir. Kapıda kurulu olduğu sürece değiştirilemez.Bunun yanı sıra, güvenliğinizi elde tutmak adına Yönetici Kodu’nuzu güvende tutmanız önemlidir.

Yönetici Kodu’mu unuttum, ne yapabilirim ?   

Eğer Yönetici Kodunu unuttuysanız, sıfırlamalı ve düzeneği tekrardan kurmak zorundasınız. Düzeneğinizi kapıdan çıkarın ve Yönetici Kodu kurulumu olan ilk adımdan başlayarak kurulum aşamasını yeniden başlatın. Unutmayın ki bu düzeneğinizden tüm kodları kaldıracaktır ve onları tekrardan ayarlamanız gerekecektir. Kurulum aşamasındaki daha fazla detay için , lütfen Code-It kurulum rehberine bakınız.

Code-it hangi tür pil kullanabilir?     

Code-It kapı düzeneği  2 x CR2 3V lityum pil ile çalışmaktadır.Code-It pencere düzeneği   2 x AAA alkalin pil ile çalışmaktadır.

Code-It in pillerini ne sıklıkla değiştirmeliyim?

Code-It kapı düzeneği pilleri yaklaşık olarak 100.000 kilit döngüsü ile test edilmiştir. Code-It pencere düzeneği pilleri yaklaşık olarak 20.000 kilit döngüsü ile test edilmiştir.

Code-It düzeneğini nereden satın alabilirim?        

Ürünü satın alma bilgisi ile birlikte Code-It in kuruluşunuz için ne kadar faydalı olabileceği ile ilgili bilgi almak için yetkili bir Mul-T-Lock satıcısı ile irtibata geçebilirsiniz.

ÜRÜN SEÇENEKLERİ

  • Multlock Code-It Kapı Kolu SAG
  • Multlock Code-It Kapı Kolu SOL
Whatsapp
Fatih UYSAL
Fatih UYSAL
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1