02128014060
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Multlock İntegrator Barel Mandallı (69MM)

09 Mayıs 2018
592 kez görüntülendi

Multlock İntegrator Barel Mandallı  69 mm mm olarak tedarik edebileceginiz multlockun uygun fiyatlı patentli çözümüdür firmamızda bu ürünü dilerseniz online olarak satın alabilirsiniz

Integrator Çözüm Avantajları

Müdahaleye Karşı Artırılmış Dayanıklılık – benzersiz tasarım parçalarının kombinasyonu aracılığıyla dayanıklılık artırılır.
Ana Anahtarlama Seçenekleri  – karmaşık operasyonel ve organizasyonel ihtiyaçları destekler.
Kapsamlı ve Uygun Maliyetli – çeşitli güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için standart Yüksek Güvenlikli sistemlerle birleştirilebilir.
Gelişmiş Anahtar Kontrolü – benzersiz şifreli Mul-T-Lock anahtar kartı sayesinde yalnızca yetkili Mul-T-Lock satıcıları tarafından okunabilir.
Biçim Seçeneği – tek bir anahtar silindirler, asma kilitler, kilitler ve daha fazlası için uygundur.

Integrator Çözüm Özellikleri

Esnek Anahtarlama Seçenekleri – bu özellik iç, dış ve çift kesim dahil olmak üzere Integrator anahtarlarındaki özel kesimler sayesinde kullanılabilir.
Kapsamlı Anahtar ve Silindir Kontrolü –  bu özellik çeşitli ihtiyaçları karşılar:
Ana Anahtar Sistemleri – bir kullanıcı anahtarına faklı geçiş düzeyleri atanabilir.
Farklı Anahtarlama – her kapı farklı bir anahtarla açılır.
Benzer Anahtarlama – tek bir anahtarla birden çok kapı açılabilir.
3-in-1 (3’ü bir arada) Anahtarlama – yalnızca anahtarı çevirerek anında kilit kombinasyonunu 2 sefere kadar olmak üzere değiştirir.
İnşaat Anahtarlama – birden çok kapının ortak bir anahtarla açılmasını sağlar. Gerektiğinde ortak anahtarın çalışmamasını sağlayarak benzersiz kombinasyonlara dönüştürür.
Zorla Girmeye Karşı Güvenlik – hırsızlığa dayanıklı görünür ve gelişmiş silindir sayesinde zorla giriş teşebbüslerini engeller.

Whatsapp
Fatih UYSAL
Fatih UYSAL
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1