02128014060
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Multlock MT5+

10 Mayıs 2018
832 kez görüntülendi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Multlock MT5+ Birden çok yerden patent alan Mul-T-Lock MT5+ mekanik platformu, üst düzey güvenlik için gelişmiş teknolojiyi artırılmış anahtar kontrolüne entegre eder.

Yüksek Güvenlikli kilitleme çözümlerinde lider olan Mul-T-Lock’ın MT5+ platformu, her endüstriden müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere maksimum koruma, esneklik ve rahatlık için tasarlanmıştır.

MT5 ve MT5+, kilitleme güvenliğinde en yüksek düzeyi sağlamak için çift veya üçlü kilitleme mekanizması oluşturmak amacıyla koruyucu parçalar kullanır:Multlock MT5+
Mul-T-Lock’ın yenilikçi ve geliştirilmiş teleskopik pim teknolojisi bu platformları son derece etkili ve güvenilir hale getirir.

Anahtarın ucunda yer alan özel mobil parça, Alpha Spring, artırılmış koruma sağlamak için ek güvenlik düzeyi kullanır.

MT5+ platformunun avantajı ek koruma için eşsiz yatay parmak pimlerle etkileşime giren güçlü bir kenar çubuğu kilitleme mekanizmasıdır.Multlock MT5+Çok Katmanlı Güvenlik – gelişmiş kilitleme mekanizması entegrasyonuna sahiptir.

Gelişmiş Anahtar Kontrolü – benzersiz şifreli Mul-T-Lock anahtar kartı sayesinde yalnızca KC5 makinelerine sahip yetkili Mul-T-Lock satıcıları tarafından okunabilir.

Multlock MT5+Ana Anahtarlama Seçenekleri  – karmaşık operasyonel ve organizasyonel ihtiyaçları destekler.

Ölçeklenebilir ve İsteğe Göre Uyarlanabilir – MT5 platformu tüm operasyonel ihtiyaçları karşılamak için çeşitli biçimler ve isteğe göre uyarlanmış özelliklerle her boyuttaki ortamı koruyabilir.

Biçim Seçeneği – tek bir anahtar silindirler, asma kilitler, kilitler, elektronik kapı çözümleri ve daha fazlası için uygundur.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kapsamlı Anahtar ve Silindir Kontrolü  – bu özellik çeşitli ihtiyaçları karşılar:
Ana Anahtar Sistemleri – bir kullanıcı anahtarına faklı geçiş düzeyleri atanabilir.
Farklı Anahtarlama – her kapı farklı bir anahtarla açılır.

Benzer Anahtarlama – tek bir anahtarla birden çok kapı açılabilir.

3-in-1 (3’ü bir arada) Anahtarlama – yalnızca anahtarı çevirerek anında kilit kombinasyonunu 2 sefere kadar olmak üzere değiştirir.Multlock MT5+ Modüler Silindir – müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak silindir uzunluklarını hızlı ve kolay bir şekilde ayarlama esnekliği sunar.

Zorla Girmeye Karşı Güvenlik – hırsızlığa dayanıklı görünür ve gelişmiş silindir sayesinde zorla giriş teşebbüslerini engeller

Esnek ve CLIQ Uyumlu -Multlock MT5+  MT5 ve MT5+ sisteminize elektromekanik CLIQ® platformunu  entegre ederek kullanışlı geçiş kontrolü sağlar.Multlock MT5+

ÜRÜN SEÇENEKLERİ

  • 71mm MT5+ Barel
  • 71mm MT5+ Barel Tutamaklı
  • 85mm MT5+ Barel
  • 85mm MT5+ Barel Tutamaklı
  • 90mm MT5+ Barel
  • 90mm MT5+ Barel Tutamaklı
  • 95mm MT5+ Barel
  • 95mm MT5+ Barel Tutamaklı

ÜRÜNÜ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN 

Whatsapp
Fatih UYSAL
Fatih UYSAL
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1