02128014060
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Multlock MTL300 Kuyruklu Barel (76mm)

06 Mart 2023
79 kez görüntülendi

Multlock MTL300 Kuyruklu Barel (76mm) dortek dierre kapılara birebir uygun yüksek güvenlikli kapı kilididir

Mevcut, etkinliği sahada kanıtlanmış teknolojilerin kombinasyonuna dayanan bu patentli silindir platformu, her türlü silindir saldırısına karşı içinizin rahat olmasını sağlar.

  • Uluslararası standartlara uygundur
  • Delmeye, matkaplara ve darbelere karşı gelişmiş direnç sunar
  • Çeşitli kilitleme ürünleriyle entegre olur
  • Çeşitli anahtarlama seçenekleri ve ana anahtar sistemi özelliklerine sahiptir
  • Ekonomik bir güvenlik çözümü

Gelişmiş anahtar kopyalama kontrolü; güvenebileceğiniz yüksek güvenlik

MTL™300’e sahip olmak, izinsiz anahtar kopyalarını azaltmanıza yardımcı olur. Benzersiz bir manyetik anahtar kesme kontrol kartıyla birlikte gelen patentli sistem sayesinde, yetkili Mul-T-Lock çilingirlerinin güvenceye alabileceği, gelişmiş anahtar kopya kontrolüne kavuşursunuz.

Mul-T-Lock’la emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz. Biz, küresel, yetkili bayi ağı üzerinden patentli bir silindir ve platform satın almanızı mümkün kılan uluslararası bir markayız.

Evler ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için esnek bir sistem

Kullanım kolaylığı sağlamak üzere tasarlanan MTL™300, varlığınızın kilitleme sistemi üzerinde tam kontrolü muhafaza ederken, elverişli bir anahtarlama yelpazesi sunar. Bu seçenek, tek bir anahtarla tüm girişlerin çalışmasını sağlarken aynı zamanda ihtiyaç duyulduğunda ana anahtarınız tarafından geçersiz kılınabilen ayrı anahtarlarla belirli kapıların açılmasını sağlayan bir ‘Ana Anahtar’ seçeneğini içerir.

Satın Almak İçin Tıklayın