02128014060
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact

01 Haziran 2018
490 kez görüntülendi

Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact

ürün açıklaması

 

Yale Kablosuz Alarm Setleri yüksek teknolojili ürünler olup; kablosuz teknolojisi, aksesuar çeşitliliği, kullanım ve kurulum kolaylığı, kaliteli ve dayanıklı olması ile size ve sevdiklerinize yüksek güvenlikte yaşam alanları oluşturur. 

Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact, alarm setlerimiz içerisinde başlangıç paketimizdir. Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact, kurulum ve kullanım kolaylığı ile vazgeçilmez bir alarm sistemidir.

Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact’ı kurduktan sonra da, oluşan ihtiyaçlarınız doğrultusunda, kablosuz teknolojisinin sağladığı kolaylık ile istediğiniz aksesuarları (kapı-pencere kontakları, pır detektörler, yangın detektörü, su detektörü, uzaktan kumanda, panik butonu…) ekleyerek güvenliğinizi mükemmel hale getirebilirsiniz.

 

NASIL YÖNETİLİR

Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact, kontrol paneli ile yönetilir. İş yerleri, apartman daireleri ve müstakil evler için üretilmiş profesyonel bir alarm sistemidir. Kontrol paneli üzerinden ürününüzü açabilir ya da kapatabilirsiniz.

Size alarmı kurmak yada kapatmak için 20 saniyelik bir süre vermektedir. Yale Compact Alarm Sistemi’ni el tipi kumanda yardımı ile aktif ve pasif hale getirebilirsiniz. Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact, sonradan ilave edilebilir

aksesuarları da dâhil olmak üzere tamamen wireless olduğu için kurulumu oldukça kolaydır.

 

Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact, 20 adete kadar aksesuar (kapı-pencere kontakları, pır detektörler, yangın detektörü, su detektörü, uzaktan kumanda, panik butonu…) ilave edilebilme özelliği ile profesyonel çözümü ekonomik olarak sunar.

 Evcil hayvanlar için geliştirilmiş pır detektörler 26 kilogramın altındaki hareketleri algılamaz, Yale’nin sunduğu bu teknoloji sayesinde güvenlikten taviz vermeden alarm sistemimizi çalıştırabiliriz.

 Üniteler arasında kablosuz bağlantı olduğundan montajı kolay olup, dekorasyonunuz değişmeden, duvarlarınıza zarar vermeden, halılarınızın altından kablo geçmeden

kurulumu tamamlanır. Yani mevcut dekorasyonunuza hiçbir zarar gelmez.

Bütün Yale ürünleri asgari 2 yıl garantilidir.

Daha detaylı bilgiye Teknik Dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Paket İçeriği:

1 adet led ışıklı siren kutusu;

1 adet duvar tipi uzaktan kumanda kontrol paneli;

1 adet kapı/pencere manyetik kontak.

Sistemin tamamı kablosuz (wireless) olarak çalışır.

Whatsapp
Fatih UYSAL
Fatih UYSAL
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1