02128014060
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yale Kablosuz Alarm Seti – Premium

01 Haziran 2018
425 kez görüntülendi

ürün açıklaması

Yale Kablosuz Alarm Setleri yüksek teknolojili ürünler olup; kablosuz teknolojisi, aksesuar çeşitliliği, kullanım ve kurulum kolaylığı, kaliteli ve dayanıklı olması ile size ve sevdiklerinize yüksek güvelikte yaşam alanları oluşturur.

Yale Kablosuz Alarm Seti – Premium, alarm setlerimiz içerisinde en gelişmiş olanıdır. Yale Kablosuz Alarm Seti – Premium, kurulum ve kullanım kolaylığı ile vazgeçilmez bir alarm sistemidir. Yale Kablosuz Alarm Seti – Premium’u kurduktan sonra da, oluşan ihtiyaçlarınız doğrultusunda, kablosuz teknolojisinin sağladığı kolaylık ile istediğiniz aksesuarları (kapı-pencere kontakları, pır detektörler, yangın detektörü, su detektörü, uzaktan kumanda, panik butonu…) ekleyerek güvenliğinizi mükemmel hale getirebilirsiniz.

Yale Kablosuz Alarm Seti – Premium, iş yeriniz ya da evinizde bulunan telefon hattı sayesinde alarmınız çaldığı zaman, daha evvelden yetkilendirmiş olduğunuz telefon numaralarını (iş, ev, cep) arayarak sizleri bilgilendirir.

Yale kullanıcı dostu ürünleri ve kablosuz teknolojisi sayesinde kolay bir kurulum ve kullanım sağlar. Geniş aksesuar seçenekleriyle istenilen ölçüde alarm sistemi kurmanızı sağlayacak esnek bir yapıya sahiptir.

Modem destekli panel size tüm ince ayarları yapmanızı ve alarm tetiklendiğinde sizi bilgilendirmeyi sağlar. Sisteme 3 farklı telefon numarası tanımlayabilirsiniz.

Bu numaralar ev, iş veya cep telefonunuz olabilir. Alarm tetiklendiğinde sırası ile kayıtlı telefonlar sistem tarafından aranıp bilgilendirme sağlanır. Sistemi kontrol panelinden acık/kapalı hale getirebileceğiniz gibi ayrıca herhangi bir telefon ile de aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Premium Alarm Seti’ndeki kontrol paneli dijital ekrana sahip olup evinizde sizin gereksiniminize göre koruma ayarlarının yapılabilmesini sağlar.

Giriş çıkış periyotları, istediğiniz bölümleri aktif hale getirebilme, istemediğiniz bölümü pasif halde tutma gibi kullanım kolaylıkları sağlamaktadır.

Örneğin garajınızın alarmının çalışır halde olmasını aynı anda diğer odaların aktif olmamasını sağlayabilirsiniz.

 

Bütün Yale ürünleri asgari 2 yıl garantilidir.

Daha detaylı bilgiye Teknik Dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Paket İçeriği: 

  • 1 adet telefon bağlantılı kontrol paneli
  • 1 adet led ışıklı siren kutusu
  • 1 adet sahte siren kutusu
  • 2 adet hareket algılayıcı pır detektör
  • 2 adet kapı/pencere manyetik kontak
  • Sistemin tamamı kablosuz (wireless) olarak çalışır
Whatsapp
Fatih UYSAL
Fatih UYSAL
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1