02128014060
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yale LCD Ekranlı Dijital Kapı Dürbünü – 500 Serisi

29 Mayıs 2018
585 kez görüntülendi

ürün açıklaması

Yale Dijital Kapı Dürbünleri ile istenmeyen misafirlere karşı evinizin güvenliğini arttırın. Kapınızda yapacağınız basit bir değişimle mevcut optik kapı dürbününüzü LCD ekranlı hale dönüştürebilirsiniz. Yaşlı ve çocukların kullanımı için ideal olan Dijital Kapı Dürbünü kapınıza gelenlerin görüntülerini geniş açılı bir ekranda gösterebilir.

Yale LCD Ekranlı Dijital Kapı Dürbünleri, evinize şıklığı ve güvenliği birlikte getirir. Kolay montaj özelliği sayesinde kendi imkânlarınızla mevcut kapı dürbününüzün yerine takabileceğiniz bir üründür.

Yale LCD Ekranlı Dijital Kapı Dürbünü’nü kullanarak dışarıdaki kişinin kim olduğunu canlı olarak görebilirsiniz. Yale LCD Ekranlı Dijital Kapı Dürbünü’nü kullandığınızda dışarıdaki kişi sizin içeride olduğunu anlamaz.

Siyah rengi ve 3.2″ ekranı ile kapılarınıza şıklık katacak ve kapınızın görüntüsünü değiştirecektir

İçinden çıkan kullanım kılavuzuyla kendi başınıza eski dürbününüzü kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Lütfen kapınızdaki dürbün için açılan delik çapına ve kapınızın kalınlığına dikkat ederek sipariş veriniz.

Bütün Yale ürünleri asgari 2 yıl garantilidir.

Daha detaylı bilgiye Teknik Dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

  • Kapı kalınlığı: 38-110mm kalınlık
  • Kamera: 0.3 mega piksel CMOS
  • LCD ekran: 3,2″ TFT
  • Çalışma gücü: 2 adet AAA alkalin pil
  • Boyutlar: Y:68 G:125 D:15 mm
  • Ağırlık: 160gr
  • Dürbün delik çapı: 14mm

Dijital kapı dürbünleri

Her zaman kapımız çaldığında yaptığımız ilk hareket dürbünden bakmak olur. Gelenin kim olduğu tabiki önemlidir. Kapıdaki kişiyi tanıyor muyuz, tanımıyor muyuz, tanıyorsak bile kapıyı açmak için uygun muyuz, değil miyiz…Bunlar neticede önemlidir bizim için. Peki bu imkanı bize sağlayan klasik dürbünler yeterince fayda sağlar mı o da bir muamma.Klasik dürbünler sadece ışıklı ortamda fayda sağlar ve sadece evdeysek geleni görmemizi sağlar. Peki biz yokken biri zilimizi çalsa bilmek istemez miyiz gelen kimmiş…Ya da karanlık da olsa kapıdakini görmek istemez miyiz… Tabiki isteriz işte bu yüzden dijital kapı dürbünleri hayatımızda önemli bir yer tutar.

Whatsapp
Fatih UYSAL
Fatih UYSAL
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1