02128014060
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yale Lcd Ekranlı 5800 Dijital Kapı Dürbünü

29 Mayıs 2018
576 kez görüntülendi

ürün açıklaması

Yale, Dijital Kapı dürbünlerinde de  adından sıkça söz ettirmiştir ve müşterilerini sahip olduğu en son teknoloji ile buluşturmuştur.   

Müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Yale Lcd Ekranlı 5800 Dijital Kapı Dürbünü  Gece görüşlü hareket sensörü, otomatik Video Kaydı, Entegre kapı zili gibi muadillerine göre üstün ve farklı özellikleriyle kendi segmentinin en iddialı ürünlerinden biridir.

 

Otomatik Video Kaydı

Yale 5800 Dijital Kapı Dürbününüz kapınıza kimin gelip gittiğini mikro kamerası sayesinde sizin için otomatik kayda alır.

Bu kayıtlar ürünle beraber tarafınıza gönderilecek olan 4 GB’lik hafıza kartında saklı tutulur. (4GB SD Kart tarafınıza ücretsiz gönderilecektir.)

İster Kapı Dürübününüzün LCD ekranından , ister bilgisayarınızdan  bu görüntüleri tarih ve saat durumu ile beraber inceleyebilirsiniz.

Her Kapı Kalınlığına Uygundur

Kapı kalınlıkları genellikle 38-110 mm arasındadır. Her kapı kalınlığına uygun 3 adet tüp, ürün ile beraber tarafınıza gönderilecektir. Bu tüpler kapının dış kısmında kalan göz ile içeride kalacak olan Lcd ekran arasındaki bağlantıyı temin eden kablonun geçişini sağlayan silindirlerdir. Biri muhakkak kapınıza uygun olacaktır merak etmeyin.

Entegre Kapı Zili

Kameranın hemen altında zil butonu yer almaktadır. Bu zil butonuna basan ziyaretçilerinizin otomatik olarak resmi kapı dürbününüz tarafından çekilmektedir.

Gece Görüşlü Hareket Sensörü

Gece görüş hareket sensörü ile karanlık ortamlarda dahi kapınızda kimin olduğunu takip edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Kamera : 0.3 MP

Görüş açısı : 110° görüş açısı

Görüş açısı LCD ekran : 4.3″

4xAA pil ile birlikte çalışır.

Boyutlar: Y:78 G:138 D:21 mm

Yale Dijital Kapı Dürbünleri ile istenmeyen misafirlere karşı evinizin güvenliğini arttırın. Kapınızda yapacağınız basit bir değişimle mevcut optik kapı dürbününüzü LCD ekranlı hale dönüştürebilirsiniz.

Yaşlı ve çocukların kullanımı için ideal olan Dijital Kapı Dürbünü kapınıza gelenlerin görüntülerini geniş açılı bir ekranda gösterebilir, hatta gün içerisinde kapınızı çalanların görüntülerini hafıza kartına kaydeder. Gün sonunda kimlerin kapınızı çaldığını görebilirsiniz.

YALE LCD EKRANLI 5800 DİJİTAL KAPI DÜRBÜNÜ


Her zaman kapımız çaldığında yaptığımız ilk hareket dürbünden bakmak olur. Gelenin kim olduğu tabiki önemlidir. Kapıdaki kişiyi tanıyor muyuz, tanımıyor muyuz, tanıyorsak bile kapıyı açmak için uygun muyuz, değil miyiz…Bunlar neticede önemlidir bizim için. Peki bu imkanı bize sağlayan klasik dürbünler yeterince fayda sağlar mı o da bir muamma.

YENİ NESİL KAYIT ÖZELLİKLİ DÜRBÜN 


Klasik dürbünler sadece ışıklı ortamda fayda sağlar ve sadece evdeysek geleni görmemizi sağlar. Peki biz yokken biri zilimizi çalsa bilmek istemez miyiz gelen kimmiş…Ya da karanlık da olsa kapıdakini görmek istemez miyiz… Tabiki isteriz işte bu yüzden dijital kapı dürbünleri hayatımızda önemli bir yer tutar.


Peki nedir bu dijital kapı dürbünleri ve nasıl fayda sağlar. Dijital kapı dürbünleri evrensel klasik dürbünlerin yerine takılabildiği için her kapıya uyumluluk sağlar.

Ayrıca bu dürbünler görüntü ve video kaydı da yapmamıza da olanak tanır. Nasıl mı? Dişital kapı dürbünleri aynı zamanda kapı zili ile entegre çalışır, biri zili çaldığı anda fotoğrafını çeker ve siz eve geldiğinizde kimler o gün kapınızı çalmış görmenizi sağlar.

Ayrıca dijital kapı dürbünü üzerinde yer alan ve zilin çalınmasıyla yanan ışıklar sayesinde her zaman resim çekilmesi mümkündür. Eğer evde biri varsa video kaydı yapılmasını da mümkün kılar

Yale Lcd Ekranlı 5800 Dijital Kapı Dürbünü yetkili satıcısı uysal anahtar kapı çözümleri

 

Whatsapp
Fatih UYSAL
Fatih UYSAL
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1